Наша компанія співпрацює з найпотужнішими кар'єрами-виробниками щебеню гранітного, андезитного, кварцитного, виробниками піску кар'єрного в Україні, а також займається імпортом продукції найбільшого виробника солі в Європі - ВАТ «Білоруськалій» (Республіка Білорусь).
Враховуючи тривалу співпрацю з кар'єрами, з якими підписано дилерські угоди, ТОВ «Торгова група Укрресурс» має можливість брати участь у поставках щебеневої продукції, піску кар'єрного для великих проектів (будівництво та реконструкції автомобільних доріг, укріплення берегів річок, пірсів, поставки на будівництво інфраструктурних об'єктів і т.д.), а також має можливість брати участь у поставках солі технічної (натрію хлористого) вагонними, машинними нормами по всій території України. Під замовлення клієнта здійснюємо фасування солі технічної в поліпропіленові мішки тарою 50 кг.
Весь асортимент товару завжди в наявності і може бути доставлений покупцеві в найкоротший термін!

 

Щебінь гранітний
фракція 5-10

Щебінь гранітний
фракція 5-20

Щебінь гранітний
фракція 20-40

Щебінь гранітний фр. 5-10 мм використовується в шляхово-транспортному будівництві при виробництві асфальтобетонів та щебенево-мастикових асфальтобетонів, в поверхневій обробці і ямковому ремонті; користується популярністю в ландшафтному будівництві для підсипки садових доріжок, а також для виготовлення тротуарної плитки, бордюрного каменю та ін.

Щебінь гранітний фр. 5-20 мм може бути використаний у виробництві промислових бетонів, для дорожнього будівництва в межах території населених пунктів і зон перспективної забудови, а також при зведенні виробничих будівель і споруд.

Щебінь гранітний фр. 20-40 мм може бути використаний у виробництві промислових бетонів, для шляхового будівництва в межах території населених пунктів і зон перспективної забудови, а також при зведенні виробничих будівель і споруд.

 
 
 

Щебінь гранітний
фракція 25-60

Щебінь гранітний
фракція 40-70

Гранітний відсів

Щебінь гранітний фр. 25-60 мм може бути використаний в якості баластного шару залізничної колії, шляхів загального користування, а також шляхів підприємств і організацій.

Щебінь гранітний фр. 40-70 мм може бути використаний для шляхового будівництва в межах території населених пунктів і зон перспективної забудови, при зведенні виробничих будівель і споруд, а також як матеріал для виробництва вузьких фракцій кубовидного гранітного щебеню шляхом переробки на дробильно-сортувальних комплексах.

Гранітний відсів виготовляється шляхом дроблення гранітного щебеню і являє собою т.зв. піщано-щебеневу суміш фракцій мм 0-5, 0-8 мм і 0-10 мм. Використовується для відсипки доріг, стадіонів, інших майданчиків, не призначених для будівництва (дитячі, баскетбольні майданчики, корти) і т.п.

 
 
 

Щебінь андезитовий
фракція 5-20

Щебінь андезитовий
фракція 20-40

Щебінь андезитовий
фракція 5-25

Андезит - високоякісний будівельний матеріал. Щебінь з андезиту міцний, кислототривкий і погодостійкий, може застосовуватися для шляхового будівництва, основ фундаментів і в якості наповнювача різних видів бетону. Перевага андезитового щебеню над гранітним - це його ціна!

Андезит - високоякісний будівельний матеріал. Щебінь з андезиту міцний, кислототривкий і погодостійкий, може застосовуватися для шляхового будівництва, основ фундаментів і в якості наповнювача різних видів бетону. Перевага андезитового щебеню над гранітним - це його ціна!

Використовується для баластного шару шляхів і верхніх шарів покриття, для обсипання фундаментів шляхів і під час будівництва та ремонту. Також кварцитовий щебінь використовують як заповнювач в бетонних сумішах всіх марок, в тому числі і для особливо відповідальних ділянок. Ціна цього щебеню нижча ніж гранітного і андезітового!

 
 
 

Суміш гранітна
фракції 0-40, 0-70

Сіль технічна
(натрій хлористий)

Пісок кар’єрний

Використовується для влаштування шляхових основ, покриттів, основ автомобільних шляхів, аеродромів, а також для зміцнення узбіч автомобільних шляхів. При влаштуванні шляхової основи суміш гранітна не розшаровується і добре трамбується, а тому краще за інші суміші підходить для влаштування основ шляхів категорії від 1 до 3. Зручність цього матеріалу в тому, що він допускає транспортування і укладання в несприятливу погоду, не вимагає змішувальних установок, дає можливість виконувати ремонтні роботи без перекриття автомобільного руху.

Являє собою ефективний реагент проти ожеледиці, який переважно (на 96-97%) складається з натрію хлористого (NaCl) (також може складатися з хлориду кальцію, магнію і т. Д.). Цей матеріал використовується практично у всіх сферах діяльності людини. Саме широке поширення технічна сіль отримала як реагент проти ожеледиці, як ефективний засіб боротьби з обмерзлими шляхами взимку. У нафтовій промисловості сіль використовується для розморожування або пом'якшення твердого грунту. У будівництві сіль широко використовують для спорудження магнезіальних стяжок і підлог, виготовленні виробів з декоративного магнезитобетону і при виробництві силікатної цегли.

Найдавніший, та як і раніше, незамінний матеріал для всіх видів шляхових і будівельних робіт. Залишаючись важливим компонентом будівництва, пісок широко використовується при виробництві будівельних матеріалів і сумішей, при благоустрої територій, шляхів, штукатурних і фундаментних роботах. Модуль крупності 2,00 до 2,34, вміст глини до 3,5%. У митому піску повністю відсутня глина в грудках і крейда, модуль крупності завдяки вимиванню дрібного піску збільшений до 2,34. Повністю відсутня кам'яна порода товщиною від 1,5 мм.

 
 
 

Керамзит
фракції 5-10, 10-20

Керамзит , в будівельній справі , матеріал не останній. Він застосовується не тільки як заповнювач в легких бетонах , але є екологічно чистим утеплювачем , і при правильному застосуванні може скоротити втрати тепла до 75 %. Використання керамзиту у ролі заповнювача в бетонах вельми ефективно , так як це покращує його характеристики . Але застосування керамзиту цим не обмежується. Також керамзитовий гравій використовують як фільтруючих засипок у фільтрах очищення . Таким чином , можна очищати воду і запилений повітря . Керамзитовий гравій підвищеної щільності і міцності застосовується для виконання дорожньо -будівельних робіт. Особливо для нижніх шарів двошарових покриттів.