Торгова група "Укрресурс".

Основний вид діяльності - оптова торгівля гранітною сертифікованою щебеневою продукцією фракцій 5-10, 5-20, 20-40, 40-70, відсів 0-5, 5-25, 26-60, 0,63-2, 2-5, 5-8, 8-11, 11-16, камінь бутовий, а також інші фракції за бажанням замовника.

Додатково.
Пропонуємо сіль технічну (натрій хлористий) виробництва ВАТ «Білоруськалій» та ДП «Артемсіль», пісок річковий або кар’єрний, пісок кар’єрний митий, щебінь кварцитний, щебінь андезитовий. Також пропонуємо керамзит фракцій 5-10 та 10-20 як навалом, так і розфасований в мішки по 0,06 м.куб.
Крім того займаємося роздрібною торгівлею у Львівській області.
Місія компанії.
Максимальне задоволення потреб наших клієнтів при будівництві та виробництві будівельних матеріалів, а також надання їм обслуговування найвищого рівня. Нашими клієнтами є підприємства, що здійснюють свою діяльність у різних напрямках будівельної індустрії: заводи залізобетонних виробів і конструкцій, домобудівні комбінати, виробники товарного бетону, шляхо-будівельні організації, підрядні будівельні організації.
 
Цілі компанії.
Реалізація функціонального, ефективного, конкурентоспроможного, орієнтованого на клієнта бізнесу, що враховує і поважає потреби своїх партнерів і співробітників. Заняття лідируючих позицій на ринку будівельних матеріалів. Ми пропонуємо надійне співробітництво, а саме:
* Комплектація заявок будь-яких обсягів;
* Завжди повний асортимент на складі;
* Конкурентоспроможні ціни;
* Своєчасна доставка продукції авто та залізничного транспортом;
* Виконання нестандартних замовлень;
* Всі необхідні сертифікати та документи;
* Екологічна безпека матеріалу - I клас з радіаційно-гігієнічної оцінки (всі види будівництва без обмежень).

Співпраця

ТОВ «Торгова група Укрресурс» співпрацює з найбільшими кар'єрами в Україні.


На кар'єрах встановлено найновіше обладнання для видобутку та виробництва гранітного щебеню.

Вся продукція, яку ми пропонуємо, пройшла сертифікацію і має відповідні сертифікати та паспорти якості.